66 . (žurna) sjednica Središnjeg izbornog povjerenstva Bosne i Hercegovine
12. 10. 2016 13 : 30
-
Ostavke, prestanci i dodjela zamjenskih mandata:
1) načelnik Općine Čitluk
2) Općinsko vijeće Kupres
3) Skupština opštine Novo Goražde
-
Prijedlog Odluke po žalbi Miroslava Gavrića, Tijane Vasiljević Stokić, Stojana Aleksića, Nedislava Kuzmića, Todora Čolića i Zorana Blagojevića, kandidata Saveza nezavisnih socijaldemokrata – SNSD za Skupštinu Grada Doboj uloženoj na odluku Gradskog izbornog povjerenstva Doboj broj: 01-031-1-104/16 od 5. 10. 2016. godine
-
Prijedlog Odluke po zahtjevu Saveza nezavisnih socijaldemokrata – SNSD za poništavanje Lokalnih izbora na biračkim mjestima 081B001 i 081BNNN u Osnovnoj izbornoj jedinici Osmaci
-
Prijedlog Zaključka po zahtjevu za ponovno brojanje glasačkih listića:
1) Savez za bolju budućnost – Fahrudin Radončić, OO Bosanska Krupa – biračko mjesto 004A015B – Osnovna izborna jedinica Bosanska Krupa
2) Živić Mićo, kandidat Pokreta uspješna Srpska Bijeljina – biračko mjesto 029B046A – Osnovna izborna jedinica Bijeljina
3) Liberalno demokratska stranka Bosne i Hercegovine, OO Tešanj – biračka mjesta 039A010A i 039A004B – Osnovna izborna jedinica Tešanj
4) posmatrač Dedić Ensad – biračko mjesto 091A053 – Osnovna izborna jedinica Travnik
5) Banjac Zoran, kandidat Saveza nezavisnih socijaldemokrata – biračka mjesta 031B001 i 031B002 – Osnovna izborna jedinica Petrovac
6) Stranka za Bosnu i Heregovinu, OO Cazin – biračka mjesta 002A044, 002A035B, 002A002, 002A023B, 002A042, 002A027A i 002A023A – Osnovna izborna jedinica Cazin
7) Prva stranka – biračka mjesta 133A060, 133A061, 133A062, 133A063, 133A064, 133A065, 133A066, 133A067, 133A068, 133A069, 133A070, 133A071, 133A072, 133A073, 133A074, 133A075, 133A076, 133A077, 133A078, 133A079, 8) 133A080, 133A081, 133A082, 133A083, 133A084, 133A085, 133A086, 133A087, 133A088, 133A089 i 133A090 – Osnovna izborna jedinica Novi Grad Sarajevo
9) Dragan Janjić, Milorad Obradović i Vladimir Milić, kandidati Srpske demokratske stranke – biračka mjesta 105B002, 105B007, 105B003A, 105B003B i 105B018 – Osnovna izborna jedinica Srebrenica
10) posmatrač Mediha Smajić – biračko mjesto 105B012 – Osnovna izborna jedinica Srebrenica
11) Predrag Krsmanović, kandidat Pokreta za preokret – biračko mjesto 105B013 – Osnovna izborna jedinica Srebrenica
12) posmatrač Sadmir Nukić – biračka mjesta 105B012A, 105B012B i 105B012C – Osnovna izborna jedinica Srebrenica
13) Partija demokratskog progresa, OO Teslić – biračko mjesto 074B047 – Osnovna izborna jedinica Teslić
14) Demokratska fronta, OO Jablanica – Osnovna izborna jedinica Jablanica
15) Željko Mašić, kandidat Socijalističke partije – Osnovna izborna jedinica Čajniče
16) Zoran Vujančević, birač – biračko mjesto 068B017 – Osnovna izborna jedinica Kneževo
17) Rosanda Njavro – biračko mjesto 173A018 – Osnovna izborna jedinica Čapljina
18) Erkić Ljiljana, kandidat Pokreta Uspješna Srpska – biračko mjesto 029B115 – Osnovna izborna jedinica Bijeljina
19) Bjelica Milan, neovisni kandidat – biračko mjesto 142B003 – Osnovna izborna jedinica Trnovo
-
Ostalo
Predsjednik
Dr. Ahmet Šantić