Izjave o imovinskom stanju
Zastupnički dom Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine
Aiša Ćenanović
Alma Kratina
Alma Macić
Almira Ćosić
Almir Zulić
Amir Zukić
Amra Haračić
Amra Kunovac
Anela Šestić-Begović
Asim Kamber
Azra Hadžiahmetović
Azra Hadžić
Bajro Makić
Belma Pojskić
Bilsena Šahman
Blaž Župarić
Boris Barun
Boris Marjanović
Boro Krišto
Damir Mašić
Darijana Katić
Dario Knezović
Davor Vuletić
Dennis Gratz
Dženan Đonlagić
Dževad Adžem
Dževad Agić
Dževad Hodžić
Edin Mušić
Elma Đogić
Elvir Karajbić
Elzina Pirić
Emina Mutap
Enver Bijedić
Esad Bašagić
Fahrudin Nikšić
Faruk Ćupina
Hajrudin Havić
Halid Muhić
Hasan Muratović
Hasida Isaković
Ibrahim Šišić
Ilhan Bušatlić
Ismet Kurić
Ismet Osmanović
Ivan Musa
Jasmina Zubić
Jasmin Kadić
Jasna Duraković Hadžiomerović
Jozo Bagarić
Jusuf Bubica
Kasim Mulalić
Kenela Zuko
Ljuban Herceg
Mahir Mešalić
Marin Barbarić
Mehrudin Švago
Mensud Borović
Midhat Karović
Mira Grgić
Mira Ljubijankić
Mirela Halilović
Mirsad Kukić
Mirsad Topčagić
Mirza Ganić
Mladen Bošković
Muhamed Ibrahimović
Mujo Hasić
Mujo Hodžić
Munib Jusufović
Nasir Beganović
Nermina Zahirović
Nermin Nikšić
Oliver Radoš
Omer Škaljo
Osman Suljagić
Radoslav Luburić
Ramiz Meša
Rasim Omerović
Refik Hankić
Rusmir Mesihović
Safet Kešo
Salem Halilović
Salmir Kaplan
Sanel Razić
Saša Mitrović
Slavica Josipović
Suzana Franjka Galić
Tarik Arapčić
Vesna Švancer
Vjekoslav Bakula
Zana Marjanović
Zdravko Kuzman
Zijad Alajbegović
Zikreta Odobašić
Zlatko Kravić
Zukan Helez
Šemsudin Kavazović
Skupštine kantona u Federaciji Bosne i Hercegovine
Načelnici/gradonačelnici izabrani na Lokanim izborima 2016. godine
Velika Kladuša (Fikret Abdić)
Cazin (Nermin Ogrešević)
Bihać (Šuhret Fazlić)
Bosanska Krupa (Armin Halitović)
Bužim (Zikrija Duraković)
Krupa Na Uni (Mladen Kljajić)
Novi Grad (Miroslav Drljača)
Kozarska Dubica (Radenko Reljić)
Prijedor (Milenko Đaković)
Gradiška (Zoran Adžić)
Laktaši (Ranko Karapetrović)
Srbac (Mlađan Dragosavljević)
Prnjavor (Darko Tomaš)
Derventa (Milorad Simić)
Brod (Ilija Jovičić)
Odžak (Jakov Ivanković)
Vukosavlje (Borislav Rakić)
Domaljevac - Šamac (Mario Jurkić)
Šamac (Đorđe Milićević)
Orašje (Stanko Vincetić)
Donji Žabar (Nikola Đokanović)
Modriča (Mladen Krekić)
Gradačac (Edis Dervišagić)
Pelagićevo (Simo Stakić)
Bijeljina (Mićo Mićić)
Bosanski Petrovac (Zlatko Hujić)
Petrovac (Milan Grbić)
Sanski Most (Faris Hasanbegović)
Oštra Luka (Dragan Stanar)
Banja Luka (Igor Radojičić)
Čelinac (Momčilo Zeljković)
Doboj - Istok (Kemal Bratić)
Doboj - Jug (Mirnes Tukić)
Doboj (Obren Petrović)
Tešanj (Suad Huskić)
Stanari (Dušan Panić)
Maglaj (Mirsad Mahmutagić)
Gračanica (Nusret Helić)
Petrovo (Ozren Petković)
Lukavac (Edin Delić)
Srebrenik (Nihad Omerović)
Tuzla (Jasmin Imamović)
Čelić (Sead Muminović)
Lopare (Rado Savić)
Teočak (Tajib Muminović)
Ugljevik (Vasilije Perić)
Drvar (Goran Broćeta)
Istočni Drvar (Milka Ivanković)
Ključ (Nedžad Zukanović)
Ribnik (Radenko Banjac)
Mrkonjić Grad (Divna Aničić)
Jajce (Edin Hozan)
Jezero (Snežana Ružičić)
Dobretići (Ivo Čakarić)
Kneževo (Goran Borojević)
Kotor Varoš (Zdenko Sakan)
Teslić (Milan Miličević)
Žepče (Mato Zovko)
Zavidovići (Hašim Mujanović)
Banovići (Midhat Husić)
Živinice (Samir Kamenjaković)
Kalesija (Sead Džafić)
Osmaci (Ljubo Petrović)
Sapna (Zudin Mahmutović)
Zvornik (Zoran Stevanović)
Bosansko Grahovo (Duško Radun)
Glamoč (Nebojša Radivojša)
Šipovo (Milan Kovač)
Donji Vakuf (Huso Sušić)
Travnik (Admir Hadžiemrić)
Zenica (Fuad Kasumović)
Kakanj (Nermin Mandra)
Vareš (Zdravko Marošević)
Olovo (Đemal Memagić)
Kladanj (Jusuf Čavkunović)
Šekovići (Momir Ristić)
Vlasenica (Miroslav Kraljević)
Bratunac (Nedeljko Mlađenović)
Srebrenica (Mladen Grujičić)
Livno (Luka Čelan)
Kupres (Milan Raštegorac)
Kupres (Rs) (Gojko Šebez)
Bugojno (Hasan Ajkunić)
Gornji Vakuf - Uskoplje (Sead Čaušević)
Novi Travnik (Refik Lendo)
Vitez (Tomislav Bošnjak-Matić)
Busovača (Asim Mekić)
Fojnica (Sabahudin Klisura)
Kiseljak (Mladen Mišurić-Ramljak)
Visoko (Amra Babić)
Breza (Munib Zaimović)
Ilijaš (Akif Fazlić)
Sokolac (Milovan Bjelica)
Han Pijesak (Vlado Ostojić)
Tomislavgrad (Ivan Vukadin)
Prozor - Rama (Jozo Ivančević)
Jablanica (Salem Dedić)
Konjic (Emir Bubalo)
Kreševo (Renato Pejak)
Hadžići (Hamdo Ejubović)
Ilidža (Senaid Memić)
Istočna Ilidža (Marinko Božović)
Novi Grad Sarajevo (Semir Efendić)
Vogošća (Edin Smajić)
Centar Sarajevo (Nedžad Ajnadžić)
Stari Grad Sarajevo (Ibrahim Hadžibajrić)
Istočni Stari Grad (Bojo Gašanović)
Novo Sarajevo (Nedžad Koldžo)
Istočno Novo Sarajevo (Ljubiša Ćosić)
Trnovo (Fbih) (Ibro Berilo)
Trnovo (Dragomir Gagović)
Pale (Fbih) (Asim Zec)
Pale (Boško Jugović)
Rogatica (Milorad Jagodić)
Višegrad (Mladen Đurević)
Posušje (Branko Bago)
Grude (Ljubo Grizelj)
Široki Brijeg (Miro Kraljević)
Istočni Mostar (Božo Sjeran)
Nevesinje (Milenko Avdalović)
Kalinovik (Mileva Komlenović)
Gacko (Milan Radmilović)
Foča (Fbih) (Zijad Kunovac)
Foča (Radisav Mašić)
Goražde (Muhamed Ramović)
Novo Goražde (Mila Petković)
Čajniče (Goran Karadžić)
Rudo (Rato Rajak)
Ljubuški (Nevenko Barbarić)
Čitluk (Marin Radišić)
Čapljina (Smiljan Vidić)
Neum (Živko Matuško)
Stolac (Stjepan Bošković)
Berkovići (Nenad Abramović)
Ljubinje (Darko Krunić)
Bileća (Miljan Aleksić)
Ravno (Andrija Šimunović)
Trebinje (Luka Petrović)
Usora (Zvonimir Anđelić)
Kostajnica (Drago Bundalo)
Milići (Momir Lazarević)